Rolf Karlsson ring
2018-12-15
597903
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROLF KARLSSON, ring, silver med delvis barkliknande, texturerad yta, signerad, Enköping, 1992, ringstorlek 17.5, totalvikt ca 25.6 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage