Rolf Karlsson ring
2018-12-15
597900
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLF KARLSSON, ring, silver med delvis barkliknande, texturerad yta, signerad, Enköping, 1991, ringstorlek 18.75, totalvikt ca 26.4 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage