Galghållare
2018-12-14
597836
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GALGHÅLLARE, 1950-tal, Ycki, fanérad i mahogny, höjd ca 38x48 cm, 4 galgar medföljer
Slitage, torrsprickor, märken, repor