Gustav Arne oljemålning
2018-12-14
597827
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Strandbild, signerad G Arne, olja på duk, ca 28 x 32 cm