Gustav Arne oljemålning
2018-12-14
597825
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): Strandbild, signerad G Arne, olja på duk, ca 24 x 19 cm