Carl Fagerllund bordslampa
Avslutad
2018-12-10
597624
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FAGERLUND, bordsarmatur, Orrefors, stomme i klarglas med grönt underfång, signerad undertill "Orrefors AD1480", etikettmärkt, höjd ca 54 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen