Märta Måås Fjetterström
2018-12-12
597612
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Vita Spetsporten", matta, formgiven 1934, reliefflossa, signerad AB MMF, ca 203x112 cm
Slitage, saknar fransar, smutsig