Lars Norrman oljemålning
2018-12-13
597517
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): "Trouville, Normandie, Frankrike", ridande kvinna, signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 15 x 27 cm