Scroll Kina
2018-12-08
597493
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, akvarell på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av landskap med sjö och tallar, kalligrafi, ett sigill, ca 130x54 cm
Veck, märken