Olof Walfrid Nilsson
2018-12-13
597489
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): "Sommarnatt - augustikväll", signerad och daterad Olof W Nilsson 1917, olja på duk, ca 53 x 43 cm
Liten duklagning med retusch