Ring med ametist
2018-12-11
597471
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 18 000 SEK |
RING, 18 k guld med blandslipad, rombformad, ametist, ca 33 ct, stämplad ´´AB´´, ringstorlek 23.75, totalvikt ca 76.7 g
Bruksslitage