Kniv 1800-tal
2018-12-08
597459
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KNIV med benskaft, skaft form av man, 1800-tal, möjligen Nord Amerika, längd 33 cm
Sltiage, lagningar