Miniatyrporträtt
2018-12-08
597438
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRPORTRÄTT, flicka i turban, 1800-tal, monogramsignerad EM, bildmått ca 9x7,5 cm