Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-12-08
597429
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Spelman och kvinnor, monogramsignerad MWL, olja på duk, ca 53x43 cm