Skeppsbrott oljemålning
2018-12-08
597424
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAN AJVAZOVSKY, kopia efter, Skepsbrott, signerad A Pohow, olja på duk, ca 57x89 cm