Matta Flossa 1900-talets mitt
2018-12-14
597401
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATTA, flossa, 1900-talets mitt, närmast rund, ca 187x178 cm.
PROVENIENS: Modern Art + Design 612, auktionsnummer 203
Något slitage och smutsig, fläckar. Slitna och något skadade bandkantade kanter.