Bruno Karlsson oljemålning
2018-12-08
597383
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNO KARLSSON (född 1927): Höstlandskap med fors, signerad och daterad Bruno Karlsson -75, olja på duk, 100x75 cm