Bordslampor Casa bella collection
2018-12-08
597354
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets slut, märkta Casa bella collection, förgylld, höjd 87 cm