Sekretär
2018-12-08
597313
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SEKRETÄR, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanerad i ek, betsad, beslag i mässing, höjd ca 115, 116x50 cm, nyckel finns
Skador, slitage, repor, lös list, lösa ben