Bordslampor Kuben design Hans-Agne Jakobsson
2018-12-08
597265
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampor, 1 par, "Kuben", 1970-tal, bemålad plåt, höjd ca 40 cm
Bruksslitage