Enrico Baj
2018-12-13
597234
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Larmes des Gneraux, signerad och numrerad Baj 73/100, färgserigrafi, bildmått ca 57x45 cm