Harald Lindberg oljemålning
2018-12-13
597177
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): exteriör vy, signerad, Paris 1922? Harald Lindberg, olja på duk, ca 65x54 cm