Golvlampa 1950-tal
2018-12-11
597021
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA med bordsskiva, 1950-tal, svärtad stål och mässing, skiva i teak, vridbar armatur, höjd ca 150 cm
Repor, märken, skärmar med skador