Lindorm Liljefors oljemålning
2018-12-07
596982
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Insjölandskap med änder, signerad och daterad Lindorm L. -77, olja på pannå, ca 33x45 cm