Lennart Rodhe Komposition färglitografi
2018-12-08
596940
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1981, 7/75, färglitografi, bildmått ca 30x41 cm