Ljuskrona
2018-12-08
596935
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, venetiansk stil, 5 armar, höjd 85 cm
En dekor del saknas, lagningar, skador