Tapio Wirkkala, vas, IIttala
2018-12-28
596912
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAPIO WIRKKALA, vas, Iittala, 1960-/70-tal, formblåst, signerad TAPIO WIRKKALA 3541, höjd 21 cm