Lennart Jirlow färglitografi
2018-12-07
596872
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konsthandeln", signerad L Jirlow, 174/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, bildmått ca 47x54 cm
Något gulnad