Oljemålning 1700-tal
2018-12-07
596754
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Jesusbarnet, olja på duk, uppfordrad, ca 34x47 cm
Omfattande lagningar, retuscher, uppfordrad