Serveringsbricka nysilver
2018-12-11
596606
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSBRICKA, 1900-tal, nysilver, stämplad AGD, ca 73x45 cm
Slitage, repor