Fat Chizhou
2018-12-06
596592
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAT, Chizhou, sannolikt Song/Yuan, glaserad med enklare dekor, höjd ca 5 samt diameter 25,5 cm
Nagg, sprickor och krackelyr