Joakim Allgulander
2018-12-11
596529
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Blue Shape", signerad och numrerad Joakim Allgulander 56/160, färglitografi, ca 60x60 cm, oramat blad.