JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Figurkomposition, signe
2018-12-05
596404
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Figurkomposition, signerad Jenny Nyström, akvarell och täckvitt, ca 35x25 cm