Uno Vallman olja på duk
2018-12-09
596306
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), Landskap, signerad Uno Vallman och daterad 1966, olja på duk, ca 32x40 cm