Poudreuse 1700-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POUDREUSE, 1700-tal, Louis XVI, fanérat i olika träslag bl.a valnöt, intarsiadekor med blommor samt urna, invändigt med lådor samt spegel, höjd 74, 79x52 cm
Fanérresningar, bruksslitage
596290
2018-12-05