Mats Åkerman
2018-12-13
596286
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Visit", signerad och daterad Mats Åkerman 2006, numr 172/200, färglitografi, ca 55x46 cm, oramat blad.
Smärre slitage i kanter