Soppslev matskedar silver
2018-12-05
596271
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOPPSLEV, MATSKEDAR, 5 st, KAFFESKEDAR, 15, 17/18/1900-tal, silver, vikt inkl. soppslev 605 g
Skador och slitage, gravyr