Emilio Vedova akvarell och gouache

Klubbat för:

130 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

EMILIO VEDOVA (Italien, 1919-2006): Abstrakt komposition, signerad Vedova 1950, akvarell och gouache, ca 30,5x48 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

Examinerad ur ram. Veck, mindre skador längs kanterna på arket, reva.

596201

2018-12-07