Figuriner Kina 1800-tal
2018-12-06
596176
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINER, 3 st., porslin, Kina, 1800-tal, i form av taoistiska odödliga, polykromt bemålade, höjd ca 21-23 cm
En med lagad huvud, nagg/avslag, slitage