Sven-Olof Ehrén litografi Silja Line
2018-12-14
596125
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4 st) Silja Line, signerade och daterade 79, numrerade, bildyta ca 39x53 cm, samma motiv
Oramade, hanteringsveck