Peter Dahl färglitografi
2018-12-14
596122
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Tristess, signerad och daterad Peter Dahl -75, 18/180, färglitografi, bildstorlek ca 44x61 cm
Oramad, gulnader, ytslitage/veck i marginalen