Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2018-12-05
596075
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016), Komposition, signerad Reuterswärd, numrerad 86/100, färglitografi, ca 95x70 cm