Rökelsekar silver
2018-12-05
595967
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RÖKELSEKAR, 1900-tal, sannolikt Israel, i form av äpplen med fåglar, höjd 18, bredd ca 20 cm, vikt 411 gram
Beläggningar och åldersrelaterat slitage