Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GUSTAVSBERG, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, fot med genombruten dekor av stiliserade blommor, stämpelmärkning
Ej samstämmiga lampsocklar, krackeleringar
595818
2018-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här