Kuriosa
2018-12-05
595808
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RINGAR, delvis 18 k guld, DOSOR, RESEIKON, MYNT, BURK, 7 dlr, 18/1900-tal
Slitage, skador