Golvlampor 2 st 1900-tal
2018-12-04
595766
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 2 st snarlika, 1900-tal, stomme i mässing, vita textilskärmar, höjd inkl. skärm 152 resp 157 cm
Bruksslitage