Kaffekoppar
2018-12-04
595761
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFEKOPPAR med fat, porslin, Kina, 1800-tal, bestående av 11 kaffekoppar och 10 fat, fatens diameter 13,5 cm
Ett fat med nagg