Takarmatur 1900-tal
2018-12-04
595756
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, vitt frostat glas, höjd 45, diameter 36 cm