Tripod Kina brons
2018-12-04
595675
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TRIPOD, brons, Kina, 1800-tal, med hänklar, arkaiserande dekor, höjd ca 29, diameter 19 cm
Slitage