Madeleine Pyk oljemålning
2018-12-04
595644
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Besök", signerad M Pyk, olja på duk, ca 66x42 cm